Koło Grodzkie w Jeleniej Górze
SPRAWY BIEŻĄCE
   
  - opłaty za wędkowanie
  - porozumienia

  - wody górskie (info)
  - rejestr połowów
  - zarybienia    
   
SPORT
   
  - zawody w 2004 roku
  - Klub "Karkonoski"
   
NASZE FINANSE
   
  - sprawozdanie za rok
     2003
  - plan wydatków na rok
     2004
 
   
INFORMACJE
KOMUNIKATY

  - Bóbr Pilchowice - Wleń
     zakaz połowu lipieni


  - ważne telefony !!!

  - ubezpieczenia NW

  - znakowana ryba

  - popieramy akcję
    "Ratuj Szczupaka"

     RATUJ SZCZUPAKA


Pogoda
nad Bobrem i Kwisą.
 
 


red. Jarek Krempa
wszelkie prawa zastrzeżone
kilka słów o nas galeria linkownia forum dyskusyjne
   

W tym miejscu prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, miejsca w sieci. Pierwszeństwo mają oczywiście strony poświęcone, wędkarskiej etyce, wędkowaniu na wodach naszego okręgu, lub miejsca w sieci, w których najczęściej można spotkać członków Koła Grodzkiego.
Sredecznie zapraszamy.

 
W   Ę   D   K   A   R   S   K   I   E        P   O   R   T   A   L   E

Pogawędki Wędkarskie ...to miejsce spotkań dobrych "internetowych" znajomych, kameralnych rozmów na każdy wędkarski temat, kapitalne forum i chat. Miejsce przyjazne wszystkim wędkarzom.
Pożegnanie z wędką Jacka Jóźwiaka ... strona bardzo świeżutka, ale wystarczy spojrzeć na nazwisko autora. Znakomity materiał dla doświadczonych i początkujących wędkarzy. Mam wrażenie, że w niedługim czasie będzie to jeden z najważniejszych serwisów w sieci :)
Rybie Oko ...to najdłużej działający serwis wędkarski w sieci. Niezłe forum, chyba najlepszy internetowy sklep i giełda sprzętu używanego.
WCWI ...to największa w sieci składnica wędkarskiej wiedzy, setki artykułów i zdjęć, forum i chat.
Klub Wędkujących Internautów ...to miejsce, gdzie wędkarska etyka jest sprawą najważniejszą. KWI to prężna organizacja proekologiczna, której wpływy możemy obserwować również na naszych, jeleniogórskich wodach.
Na Muchę ...to coś dla "zwolenników kręcenia". To jeden z lepszych serwisów muchowych w sieci. Sporo artykułów o naszych wodach, również autorstwa członków naszego koła, m.in. Przemka Jedlińskiego.
F l y f i s h i n g ... Serwis znany wszystkim muszkarzom. Warty przeczytania cykl artykułów kolegi z Grodzkiego - Igora Glindy, o wędkowaniu w Walii. Sporo kapitalnych zdjęć w galerii.
 

 
Z      N   A   S   Z   E   G   O      P   O   D   W   Ó   R   K   A

ZO Jelenia Góra ...strona zawiera podstawowe informacje z naszego Okręgu i jest poprawna graficznie. Od jakiegoś czasu strona jest aktualizowana regularnie. Mam też zapewnienie, że żaden e-mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Strona nie jest interaktywna.
Koło PZW Wiarus w Lubaniu ... to strona prowadzona w niemal profesjonalny sposób. Daje pełną informację o pracy Koła, ma obszerną galerię zdjęć. Jest już księga gości. Z aktualizacją bywa różnie.
Koło PZW nr 1 w Jeleniej Górze ...strona o bieżącej pracy i historii największego koła wędkarskiego w naszym Okręgu.
Jest galeria, możliwość subskrypcji i interaktywny system dodawania newsów i komentarzy. Technicznie poprawna i prawie dokończona. Treści nie oceniam ale pewny jestem, że robi wrażenie.
 
Społeczna Straż Rybacka Wrocław ...to bardzo budujące, że Straż Rybacka ma swoje strony internetowe. Życzymy im jak najwięcej relacji z udanych akcji przeciw "wędkującym inaczej".
 
Koło PZW Szklarska Poręba ... link zablokowany. Strona zbudowana z fragmentów skopiowanego od nas i bez naszej zgody, kodu HTML. Fragmenty można odnaleźć (2 pozycja) wpisując w wyszukiwarkę Onetu hasło "Koło Grodzkie". Link będzie aktywny po wyjaśnieniu tej "pożyczki".
 
I   N   F   O   R   M   A   C   J   E

Największe zapory w Polsce ...w tym oczywiście znane nam zapory w Leśnej, Złotnikach, Pilchowicach i inne. Sporo informacji technicznych, zdjęcia, opisy..
 
Stan czystości wód Bobru ...i innych naszych wód. Mimo, że są to dane sprzed czterech lat, warto się z nimi zapoznać
 
Internetowy atlas ryb. ...najlepszy jaki udało mi się wygrzebać w sieci. Koniecznie powinien znaleźć się w "ulubionych" każdego wędkarza.
 
IMGW - sytuacja hydrologiczna rzek ...to trzeba koniecznie zobaczyć przed planowaną wyprawą nad rzekę. Aktualizowane codziennie !!! Link do informacji o oblodzeniu, zestawienia tygodniowe, prognoza hydrologiczna i wiele innych, cennych informacji.
 
IMGW - stan największych zbiorników retencyjnych. ...to bardzo cenne informacje dla wędkujących na dużych zaporówkach i na rzekach poniżej. Codziennie aktualizowane !!!

 
P   R   Y   W   A   T   N   I   E

Strona Piotra Szymanika ...aż trudno uwierzyć, że nasze wody są tak zasobne. Sporo informacji o Bobrze i Kwisie. Relacje z wypraw, statystyka.

Fario !!! ...tej strony nie mogło tutaj zabraknąć. To jedna z najlepszych stron prywatnych o łowieniu pstrągów. Autor strony bywał nad Bobrem i oczywiście jest tam trochę o Bobrze.

Aspius ...to nasz kolega z "Grodzkiego". Pomimo, że jest mieszkańcem Wrocławia, często bywa nad Bobrem. Szczególnie polecam relacje z wypraw nad nasze rzeki.
 
 
Dajcie znać jeśli spotkacie w sieci coś godnego uwagi ;)

 

      r   e   k   l   a   m   a
firma użyczająca nam lokalu, sprzętu biurowego i łączy internetowych